Євро-2012 фінішувало, Євро-Ефір – також

PR dla Zagranicy
Volodymyr Priadko 02.07.2012 09:54
  • Euro-Efir 02.07.12.mp3
Так, це вони, - Велика Іспанія у Великому фіналі, непереможні в історичній ролі чемпіонів Європи
Радості не було меж - Іспанія чемпіон!Радості не було меж - Іспанія чемпіон!espana - EPA - THOMAS EISENHUTH 663

І сталося те, що й мало статися: Євро-2012 – це вже історія. Крапку, вірніше, ЧОТИРИ крапки-голи поставили іспанці, які обіграли Італію і стали Чемпіонами, героями, переможцями європейського континенту.

Іспанці черговий раз показали, що для них немає жодної конкуренції, якщо у них добрий день, то мають занадто багагато переваг для того, щоб вистояти перед ними, – каже коментатор.

Тільки
Тільки Іспанія

Польські телекоментатори Анджей Юcков’як і Даріуш Шпаковський в захопленні від фінального видовища на Олімпійському стадіоні в Києві. Вони дякували Мішелю Платіні за те, що 5 років тому витягнув конверт, у якому було написано Польща – Україна і вважають, що Європа побачила повний успіх двох країн-організаторів.

– Так, це вони, Велика Іспанія у Великому фіналі, непереможні в історичній ролі чемпіонів Європи. Це найкращі гравці світу на Олімпійському стадіоні в Києві. Дякую Тобі, Іспаніє! Дякую – Польще і Україно за це Євро, – гарне і рекордне, коли говорити про чисельність вболівальників і фантастичне, якщо говорити про спортивне піднесення, – каже коментатор.

В останній день футбольного польсько-українсько Євро у Варшаві, у цей радісний день, у фан-зоні, з’явилися дві домовини – для телеканалу ВВС! Майже як кілька днів тому у Донецьку.
Люди кидали до трун листи з описами, як чудово вони провели час під час Євро-2012. Організатори гепенінгу обіцяли відправити всі дописи у Лондон, авторам чорно-піарного телерепортажу напередодні польсько-українського Євро-2012.

Президент Польщі Броніслав Коморовський за ці єврофутбольні дні вже став справжнім тотальним вболівальником.
– Видовище дійсно було незвичайне. Мабуть, кожний мріяв про свого переможця, але виграв – як відомо – чемпіон світу і чемпіон Європи з футболу. Тож усе по-божому,– сказав польський президент.

Київський
Київський Олімпійський також «вибухнув» радістю за іспанців

А популярний тележурналіст приватного ТБ TVN24 Лешек Кабляк, стоячи на тлі Олімпійського стадіону у Києві, повідомляв:

– Матч був фантастичний, а увесь цей фінал завершив чудовий показ штучних вогнів над Олімпійським, – феєрверки були на небі, на полі і ми можемо пишатися тим, що сталося. Бо про цей турнір і про цей фінал будуть ще довго і добре говорити, – сказав кореспондент.

Наші щоденні трихвилинні червневі випуски під назвою Євро-Ефір, як і Євро-2012, завершено.